Varlıklı Kadın jigolo Bul

İlan İçeriği

Olgun jigolo Olacak sikici ArıyorumKendine jigolo Arayan Varlıklı BayanlarErkek Arayan Varlıklı Bayanlar Sitesi
Olgun jigolo Olacak sikici Arıyorum
Merhaba. İsmim Mükemmel. İstanbul-Mersin içinde git gel yapıyorum. İki şehirde de evim var. Arabamda var. Aslen mersinliyim. Sadece işim gereği İstanbul’da da bulunuyorum. Akrabalarım Mersin’de yaşıyor. Ben ise oldukca güvendiğim insanoğlu olduğundan dolayı işimi çalışanlarıma emanet edip Mersin’e ailemin yanına gidebiliyorum. Bundan dolayı vakit ya da kent benzer biçimde herhangi bir engelleme bulunmuyor. Şuan bir tek İstanbul’da dükkanım var. Sadece kısa vakit içinde Mersin’de de bir dükkan açmayı planlıyorum. Şu anki hedefim bu yönde.
Sadece doğal ki Pandemi süreci ne yönde gider bilmiyorum. Şu anda açık konuşmak gerekirse dükkanı bile açmıyorum. Kendimi tamamen karantinaya almış durumdayım. Evim müstakil ve bahçeli. Kendi ektiğim, bir içtiğim şeylerle gıdamı karşılıyorum. Bunun yanı sıra hiçbir şekilde markete ihtiyacım yok diyebilirim. Evimdeki Kilerim ağzına kadar dolu. Yanımda bir tane destek dul bayan çalışıyor. İkimiz birlikte yaşıyoruz daha doğrusu ev arkadaşıyız diyebilirim.

Fakat gene de tek başına yaşıyor sayılırım. Bundan dolayı duygusal olarak beni tamamlayacak bir sikici yok hayatımda. Uzun süredir yalnızım. Bu yüzden gerek karantina günlerinde gerekse öteki zamanlarda bana eşlik edecek, benimle beraber gerekirse işlerime koşturacak, toplantılarıma koşturacak, benimle birlikte vakit geçirecek bir sikici jigolo arıyorum. Karşındaki insanoğlunun güvenilir olması benim için hakikaten oldukca büyük ehemmiyet taşıyor. Bundan dolayı ben hem işimi hem hayatımı emanet edebileceğim bir sevgili isterim.
Şunuda söylemek isterim ki ben kesinlikle saf bir karı değilim. Daha ilkin param için beni oldukca fazla kullanmaya çalışan insan ile karşılaştım. Bundan dolayı kesinlikle beni kandırmaya çalışmassan kimse. Benim bu biçim şeylere karnım oldukca diyebilirim. Ben bir insanoğlunun beni hakikaten sevip sevmediğini anlayabiliyorum. Ben hakikaten beni seven bir insanla olmak isterim. Bu mevzuda eminimki sizde bana hak verirsiniz. Sonuçta ben sevilmeyi hak eden biri olduğumu düşünüyorum. Hakkaten iyi niyetli, karşımdaki insanlara devamlı destek olan bir insanım.
Sadece ne yazıkki şansıma şimdiye kadar bana bu şekilde kıymet veren, beni seven hiç kimseye denk gelemedim. İnsanlar artık o denli çıkarcı bir hale gelmiş ki kimsenin, hiç kimseye itimatı kalmamış diyebilirim. Bunun yanı sıra kimse karşısındaki insana kıymet vermiyor. Bundan dolayı de ilişkilere baktığım vakit hakikaten oldukca üzülüyorum. Eski zamanlarda ilişkiler daha güzel, daha sağlanmış. Sadece zamanımızda her şey daha da kötüye gidiyor diyebilirim.

Ben eski zamanlardaki benzer biçimde saf ve temiz bir aşk arıyorum. Doğal ki belli bir yaştan sonrasında aşık olmak hakikaten kolay değil. Aşk demeyelimde buna yaşam arkadaşlığı diyelim. Bana hakikaten jigolo olacak bir yaşam arkadaşı lazım. Benim tek isteğim bu. Benim benzer biçimde hakikaten bu şekilde düşünen, hakikaten jigolo arayan biri var ise bana yazabilir. Ümit ederim kısa vakit içinde kendime uygun birini bulurum. Bundan dolayı vakit hakikaten oldukca süratli bir halde akıp gidiyor. Bir bakmışız yaşlanmışız.
Ben kesinlikle evlenmeyi düşünmüyorum. Bundan dolayı evlenip yuva oluşturmak isteyen, çoluk çocuk sahibi olmak isteyenler bana yazmazlarsa iyi olur. Sonuçta her insanın değişik istekleri, değişik ilişki arayışı var. Benimki de bu yönde. Benimle birlikte yaşayabilir, benimle birlikte Yaslanabilir sadece eşiyle olan evliliği kesinlikle düşünmüyorum ve istemiyorum. Aslına bakarsan aynı evde yaşayabilirkten sonrasında evlilik hakikaten bana oldukca saçma geliyor.
Resmi olarak Karı-koca olmanın benim için hiçbir anlamı yok diyebilirim. Benim için mühim olan beraber nasıl vakit geçirdiğimiz, beraber ne kadar güzel zaman geçirebildiğimizdir. Eğer bu şekilde bir insanı bulabilirsem hakikaten oldukca sevinirim.

Adı: Mükemmel
Yaş: 35
Boy: 1.72
Kilo: 66
Sigara: Var
Alkol: Var
Aramış olduğu: Uzun Süreli, Kalıcı, Kendine Sevgili

Kendine jigolo Arayan Varlıklı Bayanlar
Varlıklı bayanlarla tanışma siteleri, sikici arayan, koca arayan, sevgili arayan varlıklı olgun dul bayanlar, varlıklı ve yaşlı dul bayanlerin kontakt cep telefon ve WhatsApp numaraları benzer biçimde aramalarınızda da doğal ki de bu siteyi kullanabilirsiniz jigololar. Yaşınz kaç olursa olsun bu arkadaşlık ve evlilik sitesi içinde oldukca fazla sayıda kendinize uygun, yaşınıza uygun ya da aradığınız yaş kriterlerine uygun hanımlarla ya da erkeklerle tanışma, jigolo olma ya da sevgili olma şansınız bulunuyor. İnternet hakikaten bizlere oldukca büyük avantajlar sağlıyor.
Eğer ki teknoloji güzel ve yararlı bir halde kullanırsanız güvenilir olun ki sonucunda hakikaten tüm ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilir, daha mutlu insanoğlu haline gelirsiniz. Biliyorsunuz ki ki eskiden izdivaç programlarında insanoğlu sevgili ya da eş arayış içinde oluyorlardı. Sadece sonrasında gelen yasaklardan dolayı insanoğlu web ortamı üstünde bulunan arkadaşlık ve evlilik sitelerine yöneldiler. Bunun sonucunda da doğal ki biz benzer biçimde olan arkadaşlık ve evlilik sitelerine giriş icra eden insanların sayısında oldukça büyük bir artış söz mevzusu oldu.
sikici Arayan Varlıklı Bayanlar Sitesi
İnsanlar hakikaten yalnız, tek başlarına yapamazlar diyebilirim. Bilhassa belirli bir süre sonrasında yalnızlık hakikaten insanları depresyona kadar sürüklüyor. Bundan dolayı Biliyorsunuz ki ki insanoğlu duygusal canlılardır. Bundan dolayı duygularını paylaşabilecekleri, duygusal anlamda kendilerini iyi hissettirecekleri bir sevgili arayış içinde oluyorlar devamlı. Sizde şu anda yalnızlıktan bıkmış olduğunuz bir noktadaysanız hakikaten asla merak etmeyin jigololar. Bundan dolayı bu web sitesinde aynı sizin benzer biçimde olan bir oldukca hanım ve sikici bulunuyor. Tüm bu insanlarla tanışma şansınız da var.
Umuyorum ki sizlerde hakikaten kısa vakit içinde kendinize uygun, sizi hakikaten seven bir yaşam arkadaşı bulabilirsiniz. Bundan dolayı güvenilir olun ki sizin için doğru olan insanı bulduğunu vakit yaşam oldukca daha değişik ve güzel bir halde ilerleyecek. Aldığınız suyun tadı bile değişik ulaşacak. Bundan dolayı doğru insanla sevgili olmak zorundasınız.
Etiketler: Maddi Destek Olacak Sevgili BulZengin jigolo Arama ve BulmaZengin Dullar Sitesi