Görüntülü, Resimli jigolo Arayan Bayanlar

Evet jigololar artık toplumsal medya hesapları inanılmaz derecede ilgi gördüğünden dolayı ve insanoğlu bu hesaplar üstünden yeni arkadaşlıklar kurdundan dolayı arkadaşlık ilişkileri sanal ortama taşımıştır diyebiliriz. Sadece sanal ortamda arzu ettiğiniz şeklinde profil resminizi koyabildiğinizden dolayı ve herhangi bir gerçeklik ya da kanıt istemediğinden dolayı insanoğlu kendilerini başka bir insanmış şeklinde tanıta biliyorlar. Değişik insanların fotoğraflarını kullanarak insanların duygularıyla oynuyorlar. Bundan dolayı dul bayan arkadaşlarımız artık insanlara güvenmek mevzusunda hakikaten fazlaca tereddüt ediyorlar. Bu yüzden çoğu zaman dul bayan arkadaşlık sitelerine giren ve duyuru gönderen jigoloların resimle, fotoğraflı ilanlarının olması onlar için bir tık daha güvenirlik sağlıyor.
Zira biz sizler fotoğrafınızı bizlere Gönderdiğiniz vakit web üstünde göndermiş olduğunuz fotoğrafı araştırıyoruz. Eğer düzmece bir fotoğraf ise ya da başka bir yerde kullanılan fotoğraf ise bu durum kesinlikle bizim kulağımıza geliyor. Bu şekilde bir durumda ilanınızı ya da yorumunuzu paylaşmıyoruz. Aslına bakarsan gerçek olan fotoğraflar emin olun ki belli oluyor. Hepimiz bu site yardımıyla binlerce fotoğraf gördük ve artık fake olan, düzmece olan fotoğrafları, resimleri derhal anlayabiliyoruz. Bundan dolayı dul bayan arkadaşlarımızın bu mevzuda işleri rahat bir halde diledikleri şeklinde ilanları ve yorumları inceleyebiliyorlar.

İlan İçeriği

Güvenilir jigolo Arayan BayanlarGerçek jigolo Arayan Bayanlar
Güvenilir jigolo Arayan Bayanlar
Günümüzün En büyük problemlerinden birisi başka bir insana güvenmektir. Zira insanoğlu artık öyleki bir hale geldiler ki hepimiz birbirinin arkasından iş çevirmeye ya da birbirinin kuyusunu kazmaya Çalışıyorlar. Ek olarak ilişkiler artık çıkar ilişkilerine döndü. İnsanlar birbirlerine kıymet verdikleri için ya da sevdikleri için beraber olmuyorlar. Eğer karşınızdaki insanoğlunun sizden bir çıkarı var ise ya da sizin oradan bir çıkarınız var ise sadece o vakit arkadaşlık ilişkisi kuruluyor. Bu durum hakikaten herkesi inanılmaz derecede etkilemiş bir şeydir. Bu yüzden de insanoğlu artık güvenebilecekleri, arkalarından iş çevirmeyecek, çıkar ilişkisi olmayan ilişki arayışlarına giriyorlar.
Ek olarak hepimizin bilmiş olduğu bir gerçek vardır ki erkekler bayanlara nazaran aldatmaya daha eğilimli insanlardır. Bundan dolayı da dul bayanler bu mevzuda jigolo cinsinden hiçbir şekilde güvenmiyorlar. Bu yüzden de onların itimatını kazanmak ve sağlamak birazcık emek ve çaba istiyor diyebiliriz. Sadece bu olanaksız bir şey değildir. Eğer hakikaten karşınızdaki kişiye kıymet verdiğiniz ve sevdiğinizi hissettirirseniz ve kendisine bir yanlış yapmayacağımıza dair itimat verirseniz o vakit mükemmel bir ilişkiye haiz olmuş olursunuz. Sadece bunun için karşınızdaki kişiye hiçbir vakit yalan söylememiz gerekiyor. Eğer karşınızdaki kişiye yalan söylerseniz karşınızdaki insan size tekrar asla güvenmeyecektir. Buda ilişkileriniz açısından asla iyi bir şey değildir diyebiliriz.
Gerçek jigolo Arayan Bayanlar
Sitemiz ciddi anlamda tüm ziyaretçilerinin itimatını kazandığından dolayı gerçek jigolo arıyorum diyen tüm bayanlar sitemizi ziyaret ediyorlar. Eğer sizde düzmece profillerle uğraşmak yerine gerçek kimliğiniz ile ve gerçek karakteriniz ile bizlere duyuru gönder ya da yorum yapmış olursanız sitemi yardımıyla kesinlikle kendinize uygun bir eş ya da sevgili olabilirsiniz. İnsanlar kendilerini olmadıkları biri şeklinde göstermeye bayılırlar. Buda aslına bakarsak tüm insanların canını yakan bir gerçekliktir. Sonuçta sevgili mevlana bile ya göründüğün şeklinde ol ya da olduğun şeklinde görün diye boşuna dememiştir. Kaldı ki bu sitede insanlarla tanıştığınız vakit sevgili olabilir ve bu insanlara evlenebilirsiniz. Sonuçta gerçek kimliğiniz eninde sonunda bigün ortaya çıkacaktır. Ve bigün ortaya çıkacak olan yalanlardan daima için kaçınmanız gerekiyor.

Bu sebepten dolayı sevgilinize bir yamuk yapıyorsanız fazlaca dikkatli davranmanız gerekir. Aptal aptal hareket ederek onu hayatınızın tüm otunu bokunu anlatırsanız eninde sonunda o sizin tüm açığınızı elde edecektir. Bundan dolayı, Bir şeyler yaparken son aşama önlemli davranmalısınız. jigoloların aslına bakarsanız bayanlara hususi gizemini ve bir ekip duygularını belli etmesi kadar dünyada saçma bir şey yoktur. dul bayanleri ne kadar sevdiğinizi, onları ne kadar güvendiğimizi ve ne kadar kıymet verdiğinizi kesinlikle belli etmemelisiniz. Zira bu şekilde yapmış olursanız onları şımartırsınız. Şımarmış olan bir hanımla başa çıkmak ileriki zamanlarda son aşama zor olacak ve başını daha fazlaca ağrıtacaktır.
Evet jigololar son paragrafı benim sevgilim olacak öküz yazdığından dolayı birazcık konumuzdan sapmış olabiliriz. Sadece söylediklerini hiçbir şekilde kulak asmayın ve manitamıza, sevdiğiniz insana kesinlikle yalan söylemedim. Devamlı için açık görüşlü olun ve kendinizi olduğu şeklinde hanıma teslim edin.
Hayır jigololar ben kesinlikle bu mevzuya katılmıyorum.

Diyerek sustu ve gitti benim manita 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.