Feysbuk’ta dul bayan jigolo nasıl Bulunur ?

Evet sevgili jigoloum demek sen de Feysbuk’ta kendine kadın jigolo bulmak istiyorsun. Bu durum evvel fazlaca kolay iken artık daha zor bir hale gelmiştir. Ilk olarak Feysbuk ilk çıkmış olduğu zamanlarda inanılmaz derecede rağbet görmüş ve hepimiz tarafınca kullanılan bir toplumsal medya haline gelmiştir. Sadece süre içinde popüleritesini kaybederek Feysbuk yerine Instagram ve Twitter benzer biçimde toplumsal medya hesaplarına bırakmıştır.
İnternet üstünden jigolo bulmak ya da arkadaşlık sevgililik ilişkilerine web üstüne taşımak Feysbuk’tan sonrasında olmuştur. Feysbuk’tan sonrasında artık birbirini asla görmeyen insanoğlu veyahut da günlük hayatlarında birbiriyle tanışma olasılığı olmayan insanoğlu tanışmaya jigolo olmaya ve hatta sevgili olmayan hatta ve hatta evlenmeye başladılar.
Sadece sonrasında insanoğlu zaman içinde kendilerine ilişik olmayan kişilerin fotoğraflarını ve resimlerini çalarak olmadıkları bir insanmış benzer biçimde göstermeye başladılar. Bu durum yayıldıkça ve çoğaldıkça insanların Feysbuk’a olan güvenleri ve burada tanıştıkları insanlara olan itimatı kırılmaya ve azalmaya başladı. Bu yüzden insanoğlu Feysbuk’ta tanışarak jigolo olmadan ilkin büyük bir güvensizlik ve tereddüt içinde olmaya başladılar.

Sadece gene de Feysbuk üstünden jigolo olma durumları sona ermemiştir. Bu yüzden kendinize Feysbuk üstünden kadın jigolo edinebilirsiniz. Bununla ilgili bazı yollardan bahsedeceğim sizlere.

İlan İçeriği

Dul dul bayan jigolo Arıyorum FacebookFacebook dul bayan jigolo Ekleme
Dul dul bayan jigolo Arıyorum Feysbuk
Feysbuk fazlaca geniş bir kullanıcı kitlesine haiz olduğundan dolayı bekar, genc, olgun, yaşlı, orta yaşlı, Varlıklı, sarı saçlı, kumral, esmer, dul kadın benzer biçimde birçok insan bulunuyor. Feysbuk üstünde kendine jigolo jigolo arayan dul bayanlar, sevgili arayan dul bayanlar, ciddi İslami evlilik isteyen bayanlar, türbanlı bayanlar kapalı bayanlar, evlenmek isteyen dul bayanlar benzer biçimde birçok tercihe ve hayale haiz olan hanımla tanışıp jigolo olabilirsiniz.

Ek olarak son zamanlarda artık Feysbuk üstünden sesli ve görüntülü olarak da insanlarla konuşma fırsatına sahipsiniz. Böylece kameralı ve görüntülü olarak konuştuğunuz süre karşınızdaki şahıs ile aranızda bir Itimat bağları oluşturmak fazlaca daha kolaydır.zira yukarıda bahsetmiş olduğumuz benzer biçimde insanoğlu düzmece profiller fake resimler kullandıklarından dolayı bu güvensizliği karşınızdaki insana kamera açarak hakikaten fotoğraftaki şahıs olduğunuzu katlama fırsatınız bulunuyor.
Feysbuk dul bayan jigolo Ekleme
Feysbuk’ta jigolo ekleme mevzusunda fazlaca aşırıya kaçmadığını süre spama girmezseniz. Bu yüzden istediğiniz insanı jigolo olarak ekleyebilirsiniz. Bazı insanoğlu profil ayarlarından ileti bölümünü açık bıraka biliyorlar. Bu da demek oluyor ki Feysbuk üstünde birine eklemeden de kendisine ileti yolu ile ulaşabilirsiniz. Sadece bayanlara genel anlamda rahatsız etme mesajları gittiğinden dolayı kadın arkadaşlarımız genel anlamda bu ileti gönderme vakasının önüne set kurmuşlar. Bu yüzden eğer kendileri arkadaşlık isteğinizi kabul etmezlerse kendileri ile hiçbir şekilde iletişime geçemiyorsunuz.
Buna karşın bazı insanların da profilleri tamamen bu biçim profillere girdiğiniz süre istediğiniz benzer biçimde kişinin profilindeki bilgilere ve fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Hatta bu fotoğrafları beğenebilir yada yorumlar yapabilirsiniz. Sadece bu biçim her insana açık profiller pek fazla kalmadı diyebiliriz. Ek olarak şu anda günümüzde Feysbuk yerine ınstagram’dan daha kolay bir halde jigolo edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.