jigolo Arayan Dul Bayanlar

Sitemiz dul bayanlar tarafınca o denli oldukca ilgi görüyor ki dul hanım ilanları diye ayrı bir kategori oluşturma gereği duyduk. Hatta böyle de kalmayarak insanların aramalarına oldukca daha kolay bir halde yapabilmeleri için her şehrimiz için ayrı bir duyuru sayfası oluşturduk. Sitemizde tekrardan evlenmek isteyen dul bayanlar, sevgili arayan dul bayanlar, jigolo arayan da olmayanlar, jigolo arayan dul bayanlar benzer biçimde bir oldukca kategoride aramanızı yapabilirsiniz. Dul bayanlar geçmişte her ne kadar fena bir evlilik yapmış olsalar da ya da beklemedikleri bir evlilik gerçekleştirmiş olsalar da tekrardan evlenmeyi düşünüyorlar. Doğal olarak bu hepsi için geçerli bir şey değildir.
İnsanların bir kısmı boşandıktan sonrasında ya da ilişkilerini bitirdikten sonrasında ciddi anlamda depresyona giriyorlar. Sadece bu durum hakikaten oldukca doğaldır. Sonuçta biriyle uzun süre beraber zaman geçirdiğini süre kendisine karşı bir alışkanlık duygusu oluşuyor. Bu hepimizde olan bir şeydir. Mühim olan bu durumu nasıl atlattığımız ya da nasıl atlatabileceğimiz diyoruz. Sonuçta alışmış olduğumuz bir şeyden caymak asla kolay değildir. Bu yüzden de yeni sayfa açmak için acil etmeyen bir oldukca dul hanım ve jigolo bulunuyor. Her şeyden önemlisi yeni bir ilişkiye başlamadan ilkin kendi psikolojinizi toparlamanız gerekiyor. Eğer hakikaten kendi psikolojinizi toparlayamazsınız yeni ilişkilerinizde de mutluluğu yakalayamazsınız ve karşılıklı olarak birbirinizi mutsuz edersiniz.

İlan İçeriği

Evlenmek İsteyen Dul BayanlarSevgili Arayan Dul Bayanlar
Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar
Evlenmiş boşanmış hanım olmak doğal ki dünyanın sonu değildir. Ek olarak mutsuz olduğunuz bir ilişkiye ya da eşiyle olan evliliği sonlandırmak her insanın en naturel hakkıdır. Sadece yaşamış olan şeyler ne kadar fena olursa olsun ben ne kadar fena şeyler deneyim ederseniz edin daima için yarına umutla bakmanız gerekir. Bu yüzden de boşandıktan sonrasında yukarıda da bahsetmiş olduğumuz benzer biçimde kendinizi toparlamanız ve yeni ilişkilere adım atmanız gerekir. Eğer hakikaten iyi hissettiğinizi ve yeni ilişki için hazır olduğunuzu düşünüyorsanız işte o süre kendinize uygun bir eş arayışına girebilirsiniz.
Diğeri türlü eğer tam olarak hazır olmadan yeni ilişkiye başlarsanız hem siz mutlu olamazsınız hem de karşınızdaki şahıs mutlu olması imkansız. Bundan dolayı da ikiniz için de süre kaybı olmuş olur. Bu biçim bir süre kaybı yaşamamak adına kendinizden güvenilir olmanızı tavsiye ederiz. Karşınızdaki kişinin de insan bulunduğunu ihmal etmeyin. Ek olarak kimseyi mutsuz etmeye ya da kimsenin süre yitirilmesine sebep olmaya hakkınız yoktur diyebiliriz. Sonuçta insanoğlu olarak çoğumuz hayal kuruyoruz. Karşınızdaki insan da sizinle ilgili hayaller kuracaktır. Eğer kendi hatanızdan dolayı ve hazır olmanızdan dolayı karşınızdaki insan hayallerini yıkarsınız bu durum hakikaten sizi elektrik su olarak geri döner. Bu yüzden kimsenin ahını almadan güzel ilişkiler, güzel insanoğlu biriktirmeye çalışın.
Sevgili Arayan Dul Bayanlar
Hepimiz evlilik insanıdır demek hakikaten oldukca yanlış olur. Bazı insanoğlu hakikaten evliliğe hiçbir süre hazır olmuyorlar. Ek olarak evlilik hakikaten oldukca büyük sorumlulukları da bununla beraber getiriyor. Ben şahsen hem yalnız yaşamış hemde evli bir kadınım. Bu yüzden bu durumun ne kadar değişik ve zor bulunduğunu en iyi bilenlerdenim. Tek kişilik yaşamı iki şahıs yaşamak bambaşka bir durumdur. Bunu her insan kaldıramaz. Bu yüzden sevgili olmak ve bu şekilde devam etmek oldukca daha iyi geliyor.

Ek olarak evlenmek bazı insanlarda ruhsal bir baskıya sebep oluyor. Bunu da kaldıramayan insanoğlu oluyor. Bu biçim insanların yalnızca sevgili, jigolo arayışları oluyor. Devamlı olarak sevgili değişiklik yapmak yerine tek bir şahıs ile uzun seneler hatta bir yaşam devam edebiliyorlar. Hepimiz kendine uygun olan bir yaşamı yaşamalı. Hiç kimseye nazaran ya da elalem ne der diye düşünmeden kendi mutluluğunuz için yaşamak en güzelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.