jigolo Arayan Bayanlar Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Hepimizin bu hayatta tek kalmayı ya da tek yaşamayı istemeyiz. Bazılarınızın Yalnız kalmanın tadı ayrı söylediğini duyar gibiyim.. evet kimi zaman hakkaten oldukca güzel olabiliyor. Ek olarak her insanın kimi zaman yalnız kalmaya ihtiyacı da vardır. Sadece tüm yaşam yalnız geçmez normal olarak.! Bu sebepten dolayı, insanoğlu yanında bir yaşam arkadaşı bir eş bir jigolo isteyebilirler. Normal olarak yalnızlık bayanlar için daha zor olsa gerek. Erkekler bir nevi bu mevzuda daha ustalaşmış olsa bile, bayanlar bir noktadan sonrasında yalnızlığına bir son vermek ve hayatında bir jigolo jigolo, bir sevgili ya da bir jigolo olmasını isteyebilirler. Bu tüm dul bayanlerin en naturel hakkıdır.
jigolo jigolo arayan, sevgili arayan, ciddi bir İslami bir evlilik gerçekleştirmek isteyen (evlenmek isteyen) her türlü türbanlı, tesettürlü başı kapalı ya da açık olsun farketmeksizin varlıklı ya da fukara yaşlı ya da genç tüm kadın arkadaşları ve jigolo arkadaşlara bu sitede yer verilmektedir. Üstelik, tamamen parasız, eksi olarak işlem yapabileceğiniz bu bölümde aradığınız aşkı bulabilmeniz için sizlere elimizden geldiğince destek olmayı ve destek olmayı sağlıyoruz. Sevgiliol.com sitesi olarak siz kıymetli kullanıcılarımıza, WhatsApp bayanlarla sohbet ve cep telefonu numaraları adı altında bir kategori oluşturmuş bulunuyoruz. Bu bölümde üyelik gerektirmeden oldukca rahat bir halde cep telefonu numaranızı vermeden bile karşılıklı olarak sohbet etme imkanı sağlıyoruz.
Hayatınızın her köşesinde size destek olabilecek, size uyum sağlayabilecek ve beraber zaman geçirirken hakkaten oldukca eğlenebileceğiniz birine ihtiyacınız olur. Eğer karşınızdaki kişiyle yeteri kadar uyum sağlayamazsınız ve beraber süre geçirmekten mutlu olmazsanız kesinlikle beraber geçireceğiniz zamanlar kabusa dönecektir. Bu da ilişkilerin bitmesinin en büyük faktörlerindendir diyebiliriz. İnsanların geneline baktığımız süre insanoğlu evlilik vakasını bir iş olarak benimsemiş durumdadırlar. Kendilerine belirli bir yaşa kadar sınır koyuyorlar ve o yaşa kadar evlenmeleri icap ettiğini söylüyorlar. Sadece bu durum tamamen eski insanlarımızın bizleri evliliğe yönlendirmesinden dolayı dır. Aslına bakarsak bu şekilde olmaması gerekiyordu. Şu sebeple evliliğin bir zamanı yoktur. Tamamen kısmet işidir diyebiliriz hatta. Evlenmek için ne acil edin ne de geç kaldın. Sonuçta evliliğin belli bir yaşı yoktur. Kaç yaşlarında olursanız olun kendinize uygun birini bulma ihtimaliniz olacaktır.

Evlenmek için acil eden ya da eşiyle olan evliliği Bir iş olarak gören tüm insanların neredeyse sonu aynıdır diyebiliriz. Saçma sapan insanlarla zamansız evlilikler gerçekleştiriyorlar. Bu biçim durumlarda da bu ilişkilerin bitmeme ya da evliliklerin boşanma ile sonlanmama ihtimalleri yoktur. Kendi çevrenize bile baktığınız süre bahsetmiş olduğumuz hataları meydana getiren bir oldukca insandan kendinize bile örnek verebilirsiniz. İnsanlar evlenmek için acil ettikleri süre karşısındaki insanı tanımak yerine yüzeysel olarak değerlendirip derhal nikah masasına oturma yönünde hareket ediyorlar. Böylece karşındaki insanı tam olarak tanımadığından dolayı evlendikten sonrasında büyük pişmanlıklar yaşayabiliyorlar.
Bir insan dışarıdayken sevgili iken tanımak ayrı evlendiğini süre aynı eve girdiğini süre ayrıdır. Şu sebeple dışarda çoğumuz değişik Hareket ediyoruz. Sadece evin içinde uzun süre beraber yaşadığımız süre gerçek benliğimiz ve gerçek Kimliğimiz ortaya çıkıyor. Bu yüzden sevgili olduğunuz kişilere ya da ilişkilere ne kadar oldukca süre ayırırsınız ve üstünde ne kadar oldukca kafa yorarsanız karşınızdaki insanı o denli oldukca tanıma ihtimaliniz artar. Sonuçta değişik bir insan ile aynı eve girmek asla kolay bir durum değildir. Ek olarak bu kısa süreli ya da üç günlük beş günlük olmayacağı ve bir yaşam olacağını da düşünürsek hakkaten oldukca dikkatli bir halde karar vermemiz gerekiyor.
Doğal ki mutlu bulunmadığınız ya da iyi anlaşamadığınız bir eşiyle olan evliliği ya da ilişkiyi sürdürmek zorunda değilsiniz. Bu idrak günümüzde artık kırılmış durumdadır. İnsanlar artık mutsuz oldukları yerde süre geçirmiyorlar. Sadece gene de yanlış bir evlilik yaptığını süre önünüzde bulunan oldukca güzel yıllarınızı heba etmiş olabiliyorsunuz. Sonuçta ne kadar süre Yaşayacağımız belli değildir. Bu yüzden yaşadığımız her anın ve her günün hatta her dakikanın bile kıymetini bilerek yaşamalıyız. Bu yüzden yanlış bir insanla evlendiğini süre en iyi ihtimalle iki seneniz gidiyor. Buda hakkaten azımsanacak bir süre değildir.

Bu iki yıl içinde oldukca güzel bir yaşamımız olabilirdi. Ek olarak evlenip boşandıktan sonrasında tekrardan sıfırdan yeni bir seviye oluşturmanız gerekiyor. Bu biçim şeylerde asla kolay değildir. Yeni bir yaşam yeni alışkanlıklar ve yepyeni bir düzene ihtiyacımız oluyor. Bundan dolayı eğer seçimlerinizi doğru bir halde yaparsınız yeniden yeniden boşanıp evlenmenize gerek kalmaz. Bana sorarsanız bir kez evlenin sadece onu da doğru insanla gerçekleştirin. Bunun içinde yapmanız ihtiyaç duyulan şey karşınızdaki kişiye sizi tanıması için ve sizin de onu tanıması için süre vermenizdir. İlişki ne kadar oldukca süre verirseniz birbirinizi tanıma ihtimaliniz de bir o denli terfi edecektir. Böylece yanlış bir evlilik ya da yanlış bir seçim yapmaktan kıl oranı da olsa kurtulabilirsiniz.
Aramaliseli kız tel,
Etiketler: jigolo Arayan Bayanlar Cep Tel NoEvlenmek İsteyen dul bayanlerin Whatsapp NumaralarıSevgili Arayan Bayanların Cep Numaraları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.