dul bayan Arkadaşa Armağan Tavsiyeleri ve Fikirleri

Kız arkadaşa doğum günü vardığında coşku içinde acaba ne alsam ya da nasıl bir sürpriz yapsam diye düşünenler için bu şekilde bir yazı yazma gereği duydum. 90’lı yıllarda kız arkadaşımızın doğum günü ya da hususi bigün olduğunda kokulu bir zarf içinde güzel bir mektup yanında da 1 tane gül göndererek gönlünü oldukca rahat bir halde alabilirdik.
Sadece hızla gelişen teknolojinin gelişmesi ve dünyanın daha global bir hale gelmesi ile artık sevgiliyi mutlu etmenin yolları daha zor bir hale geldi. bu makalemizde sizlere kız arkadaşa sevgiliye ve dul bayan arkadaşa armağan tavsiyeleri ve fikirleri vermek isterim.

İlan İçeriği

Teknede sürpriz yapın.Çiçek Sepeti ve benzeri yerlerden çiçek alınOdanızı uçan balonlarla süsleyin ve ışıklandırınSizlerde tavsiyelerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.
Teknede sürpriz yapın.
İstanbul’da ya da deniz olan bir bölgede yaşıyorsanız uygun fiyatlara bir tekne kiralayarak 2 tane şarap alıp güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. tekne denize açıldığında oldukca duygusal ve duygusal anlamış olur yaşayacağınız dan asla şüpheniz olmasın.
Bayanlar bu biçim şeylerden oldukca hoşlanırlar ve yaşam süresince bunu asla unutmazlar. Tekneye açıldığını da denizin mis benzer biçimde kokusu,kaderimizin birbirine tokuşma anındaki çıkan o görkemli ses ile mükemmel bir duygusal ortam oluşturacak ve kız jigolounuz bundan oldukca etkilenecektir.
Çiçek Sepeti ve benzeri yerlerden çiçek alın
Çiçek Sepeti benzer biçimde alışveriş sitelerinden üstüne güzel bir yazı yazdırarak bir demet papatya ya da sevgilinizin sevilmiş olduğu bir çiçek alarak onu mutlu etmeyi deneyebilirsiniz. Doğal her hanım kendisine çiçek alınmasından hoşlanmaya bilir şu sebeple artık bu klasik bir hale gelmiştir.

Bir hanıma çiçek almak ya da yüzük almak ona doğum günü ve buna benzer Hususi günlerde armağan alırken artık oldukca klasik olduğundan dolayı daha değişik şeyler de düşünebilirsiniz.
Odanızı uçan balonlarla süsleyin ve ışıklandırın
Kız arkadaşınızı Kendi evinize çağrı edin. Evinin bir odasını uçan balonlarla süsleyin. Mümkünse uçan balonların üstüne ikinizin adının baş harflerini yazıldığı uçan balonlar kalp şeklinde olsun. Yaptığınız bu etkinlik ile evin içindeki uçan balonlar evin tavanına yakışacak ve mükemmel bir görüntü oluşturacaktır.
Bunun yanı sıra daha duygusal bir ortam oluşturabilmek için led ışıklandırma yapmanızı da tavsiye ediyorum. Doğal ki yalnız uçan balonlarla kalmasın. Hem de sevgili izle oldukca güzel bir elbise alın. Bunun yanı sıra ikinizin şarkısını açarak uçan balonlar ve led ışıklar eşliğinde hediyenizi vermeden ilkin sevgilinize minik bir öpücük kondurup onu da alsa kaldırın.

Sizlerde tavsiyelerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.
Değerli arkadaşlar benim aklımda olan ve bu zamana kadar kız arkadaşıma yaptığım sürprizlerin en başlangıcında gelenler bunlar. Benim kız jigoloum oldukca zor bir insan. Kolay kolay her şeyi beğenmez açıkçası..
Sizlerde kendi fikirlerinizi kız arkadaşımıza yaptığınız doğum günü ya da buna benzer armağan fikirleri ve tavsiyelerini buraya yazarak öteki arkadaşlarında faydalanmasını sağlayabilirsiniz.
Etiketler: eşime sürpriz fikirlerieşinize sürpriz tavsiyelerisevgiliye armağan fikirlerisevgiliye armağan tavsiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.