izmir jigolo ayça

adana dul hanimefendi cep telefon numaralari kiz cep telefon nolari 624133b25791b

Merhaba. 32 yaşındayım. yaşıyorum. izmir jigolo ajansı üyesiyim Gelişim üniversitesinin orada mustafa kemal paşada ikamet ediyorum. Daha ilkin hakikaten oldukça iğrenç bir evliliğim oldu. Kesinlikle asla uyum sağlayamadım biriyle evlenmiştim. Şimdi diyeceksiniz ki niçin evlendin? Onu da şöyleki izah edeyim ben 18 yaşlarında iken Bu insanla tanıştım. Ozamanlarda daha oldukça genç ve çocuk olduğundan dolayı vakaları net göremiyordum. Akrabalarım her ne kadar oldukça karşı çıksa da ben gene de illa evlilik diye tutturdum. Aslına bakarsan evlendiğim sikicida kuzenimin arkadaşıydı.izmir jigolo barları Bundan dolayı bir sorun olmaz, birbirimize güzel geçiniriz diye düşünüyordum. Bir gençlik heyecanı ile bu hatayı yaptım.

izmir jigolo arayan bayanlar siteleri Ben gezmeyi, yeni bölgeler görmeyi oldukça seviyorum. Devamlı olarak toplumsal aktivitelerde bulunmak da hoşuma gidiyor. Kano turu, atv turu şeklinde. Kendisi de evlenmeden ilkin benimle oldukça fazla toplumsal aktivite de bulunuyordum. Sadece süre içinde biliyorsunuz ki ki insanoğlu değişiyor. Sonrasında daha doğrusu evlendikten sonrasında beni eve kapattı. Hiçbir yere çıkamaz oldum. Bir de annesini başıma koydum. Kendisiyle oldukça yakın oturuyorduk. Bundan dolayı da ben devamlı onun annesiyle zaman geçirmek zorunda kaldım.

Kendime ilişik hiçbir şekilde hayatımın olmasına izin vermedim. Bunun yanı sıra kendi jigololarıyla gezip Tozarken beni evde bırakıyordu süreklim. Benimle hiçbir şey paylaşmıyordu. Ben de tüm bunlara dayanamayıp üç senelik evliliğimi tek seferde bitirdim. Sadece sonrasında aileme de geri dönemedim. Şundan dolayı akrabalarım kendin ettin kendin buldun dediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.