Hatay dul bayanım sikici arıyorum

Aslen manisalıyım fakat Hatay’da yaşıyorum daha ilkin bir evlilik gerçekleştirdim fakat maalesef anlaşamadığımız dan dolayı kocamdan ayrıldım şu demek oluyor ki evlendim ve tekrardan boşandım. Oğlak burcuyum ince yapılı bir vücut yapım var alkol kullanımı Arada sırada olabiliyor sigara kullanıyorum lise mezunuyum 52 kiloyum Yaşım 23.
Artık hayatımda fena haberleri izleye izleye içim şişmiş durumda, Her şeye direnme bir sevgilim olsun el ele kol kola çıkıp dolaşayım diye bu siteye duyuru vermek istedim. Kısaca ben evlenmek için ciddi bir evlilik için koca aramıyorum. Ilk öncesinde jigolo olarak Daha sonrasında ise aşkım izlerini beraber oluşturarak yüreklerde her şey daha güzel olabilecek bir ilişki içine girmek isterim.
Yeni çıkan kitapları birbirimizle paylaşalım birer kahve içip sohbet edelim bir filme birlikte gidip el ele kol kola film izleyelim kısacık hayatımızı daha renkli bir halde birlikte geçirelim isterim. Ben insanların tipine ve dış görünümüne oldukca Fazla aldırış eden bir insan değilim… benim için bir erkekte dış görünüşünden daha mühim olan şey onun karakteri ve kişiliği bir ortam içindeki konuşma seçimi ve Beni utandırmamasadır

Değerli arkadaşlar Eğer Sizlerde Hatay ve civarlarında bulunan ilçelerden dul bir bayana cep telefonu numarasına ya da WhatsApp Feysbuk Twitter Instagram benzer biçimde yazışma adreslerine ulaşmak istiyorsanız sitemiz üstünden tamamen üyeliksiz ve ücretsiz bir şekilde kendilerine ulaşabilirsiniz. Ek olarak sitemizin sizlere sunmuş olduğu fırsatlar içinde Hataylı dul bayanlarla canlı sesli kameralı ve görüntülü olarak sohbet edebilme imkanı da bulunmaktadır.
Etiketler: hatay dul hanım cep telefonu numarasıhatay dul bayanlar sitesihatay sikici arayan dul kadınlarhatay evlenmek isteyen dul bayanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.