Giresun’da yaşıyorum dul bayanım evlenecek sikici arıyorum

Her insana merhabalar ve saygılar değerli arkadaşlar. Giresun’da yaşıyorum 26 yaşındayım ve dul bir bayanım, sarı saçlı kendisine bakan son aşama bakımlı yatakta on numara performans sevgiliye bilen deli benzer biçimde sevmesini ve aşık olmasını bilen bir kadınım. Ben açık sözlü insanları severim Bu yüzden kendimden örnek vermek isterim.
jigololar Benim hayata bakış açım birazcık değişik, Doğrusu nasıl anlatsam bilemiyorum fakat benimle beraber olacak olan sikici her mevzuda fazlaca kaliteli olması gerekiyor. Bir yere gittiğimizde bana sarılacak öpecek Saçlarımdan koklayacak Akşamları yatarken öpecek Sabahları uyandığımda öpüşerek bu yana bileceğim Bir hanımı nasıl sevebileceğini fazlaca iyi kavramış olan bir sikici arkadaşa ihtiyacım var.
İlk başlangıçta Doğal ki ciddi bir evlilik düşünmüyorum. Sadece Eğer ilişkimiz birazcık ilerler ve birbirimizi daha iyi tanırız Ak o vakit evlilik gerçekleştirebiliriz. Daima doğruları söyleyen ve aklı fikri yalnız cinsellik de olmayan bir kadının nelere ihtiyacı bulunduğunu anlayabilen dürüst güvenilir ve sağlam kişiler bana yazabilirler.

Etiketler: giresun dul kadınlargiresun sikici arayan dul kadınlarkaradenizli evlenmek isteyen dul bayanlar