Eskişehir’den bul bayanım evlenecek sikici arıyorum

Eskişehir’den dul bayanların cep telefonu numaralarına WhatsApp numaralarını ve Feysbuk Twitter Instagram şeklinde toplumsal medya hesaplarını ulaşmak için web üstünde delicesine aramalar gerçekleştiren arkadaşlarımız şu anda Türkiye’nin ve Eskişehir’in en büyük ve en kaliteli tamamen parasız ve üyeliksiz olan Eskişehir dul dul bayan arkadaşlık sitesinde bulunuyorsunuz.
Hadise dedi ki;

Her insana Merhabalar jigololar. 28 yaşındayım Eskişehir’de yaşıyorum daha ilkin bir evlilik gerçekleştirdim sadece kocam vefasız bir sikici olduğundan kocamdan boşandım kocasından memnun olmayan bayanlar Türkiye’de ne yazık ki fazlaca fazladır. Ben de o kadınlardan birisiyim. Son aşama bakımlı aklı başlangıcında dul bir bayanım.
Hususi bir şirkette muhasebecilik yapıyorum. Benimle beraber olacak olan sikici yaşamının en mutlu anlarını yaşayacaktır Bundan asla şüpheniz olmasın. Beni sevecek koruyacak kollayacak aşk arıyorum.

Etiketler: eskişehir dul dul bayan ilanlarıeskişehir dul dul bayan telefon numarasıeskişehir dullar sitesieskişehir sikici arayan dul hanım