Dul Bayanlar Numara İstanbul

İlan İçeriği

Dul Bayanım Telefon Numaramİstanbul jigolo Arayan Dullar Sitesiİstanbul Evlenmek İsteyen Dul Kadınlarİstanbul Dul Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları
Dul Bayanım Telefon Numaram
Merhaba. İstanbul’da yalnız yaşayan dul bir bayanım. Alkol ve sigara kullanıyorum.1.68 uzunluğunda 60 kiloyum. Kumral bir kadınım. Daha ilkin türbanlıydım. Sadece boşandıktan sonrasında başıma açmak istedim. Aslına bakarsanız açık konuşmak gerekirse eşimin diretmesiyle kapanmıştır. Ailecek bana hakkaten ciddi anlamda baskı uyguluyorlardı. Beni istemediğim bir yaşamı yaşamak zorunda bırakıyorlardı.
Giyindiğim giysiye, söyledigim söze, sürdüğüm ojenin rengine kadar karışıyorlardı. Evlenmeden ilkin aslen her şey oldukca güzeldi. Bu yüzden evlilikten inanılmaz derecede korkuyorum. Ortalama olarak beş senelik birlikteliğin üzerine evlilik gerçekleştirdim. İki yıl de evliliğim sürdü. Bu beş senelik ilişki içinde gerek eşimin ailesi gerekse kendisi benim tüm kararlarıma saygılı, çalışmama, kendi ayakların üstünde durmama, bakımlı olmama, hiçbir şeye karşı değillerdi. Uzun bir süre iş hayatında da bulundum.

Herkeze yaptığım her şeyi destekliyordu. Ben de bu durumdan oldukça memnundum. Aslına bakarsak o dönemlerde her şeyin bu kadar muhteşem olamayacağını bilmiyorum gerekirdi. Şundan dolayı mükemmellik diye bir şey söz mevzusu dahi olması imkansız aslen. Sadece ben de bu biçim şeylere kalmıştım diyebilirim. Sonrasında evlenip aramızda nikah kıyıldıktan sonrasında işler değişmeye başladı. Evlendikten ortalama iki ay sonrasında sürdüğüm ojenin rengine dahi söz eder oldular.
Makyaj yapmama, saçımı yaptırmama, dışarı çıkmama, konuşma tarzıma vs her şeyme karışmaya başladılar. Ben özgür ruhlu, aklıbaşında, mantıklı bir kadınım. Kimsenin bana neyi yapacağımı ya da neyi yapmamam icap ettiğini söylemesine gerek yok. Ben aslına bakarsanız nerede nasıl davranacağımı, nerede nasıl giyineceğimi oldukca iyi biliyorum. Evliliğin ikinci ayından sonrasında hayatım tam bir karabasan oldu diyebilirim. Boşanmak istediğimi söyledigim vakit akrabalarım de arkamda durmadı.
Bunun sonucunda doğal ki ekonomik olarak hiçbir destekte göremedim. Bir başıma kaldım doğrusu sizin anlayacağınız. Düğünümde, nişanımda, kınamda bile takılan altınlarımı aldılar. Benim için hakkaten karabasan dolu günlerdi. Kendimi bir türlü bu yaşamdan sıyıramadım diyebilirim. Devamlı olarak kurtulmanın yollarını aradım. Elimden kimse tutmadığı için de iki yıl süresince evli kalmak zorunda kaldım.

Evliliğimin birinci senesinden sonrasında artık vaka tam anlamıyla sözlü ve fizyolojik şiddete dönüşmüştür. Bu durumda da doğal ki dayanılmaz bir hale geldi benim için. Hanıma karşı olan şiddetin her türlüsü’ne karşı bir insanım. Bu yüzden de en sonunda polislere ve hanım sığınma evine gittim. Bu şekilde hayatıma değişik bir yön vermeye karar verdim. Bir senede davam sürdü. Sonrasında boşanma gerçekleşti. Ondan sonra kendime bir iş buldum. Hakkaten ekonomik özgürlük her şey demek jigololar.
Ekonomik özgürlüğümü elime aldıktan sonrasında hakkaten her şey daha oldukca yolunda gitmeye başladı. Sonrasında kendime ilişkin bir ev tuttum, şirkette kariyer sahibi olmaya, kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya başladım. Fazlaca güzel bir toplumsal jigolo çevresi yaptım. Tatillere gittim, barlara, meyhanelere gittim doğrusu sizin anlayacağınız kendime geldim diyebilirim. Ben bu şekilde bir kadınım işte.
Bu yüzden de şu anda kafama uyacak, hayatıma uyacak bir sikici jigolo arıyorum. Karşımdaki sikiciın dul olması benim için daha iyi olur. Şundan dolayı hakkaten olgun bir sikici arıyorum. Artık çocuksu şeylerle kesinlikle vakit kaybedemem ve Uğraşamam. Bu yüzden karşındaki sikici ne kadar olgun olursa benim içinde o denli iyi olur diye düşünüyorum.

İstanbul jigolo Arayan Dullar Sitesi
İstanbul dul kadın jigolo arıyorum, İstanbul olgun, varlıklı dul hanımlarla mesajlaşma ve sohbet siteleri, İstanbul sikici jigolo arayan, evlenmek isteyen türbanlı, tesettürlü dul bayanlar, parasız, üyelik gerektirmeyen dul hanımlarla tanışma ve arkadaşlık siteleri başta olmak suretiyle bir oldukca değişik kategori içinde sizlerde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz jigololar. Yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey sitemizin içinde kendinize uygun olan kategori bulmak, seçmek ve sonrasında aramalarınıza devam etmek olacaktır.
Sitemiz biliyorsunuz ki ki tüm Türkiye içine yayılmış, tüm illerden ve neredeyse tüm ilçelerden giriş alan, duyuru alan bir arkadaşlık ve evlilik sitesi haline gelmiştir. Bu sayede insanoğlu istedikleri şehirlerden sevgili bulma fırsatına sahipler. Kısaca sizin anlayacağınız yalnızca İstanbul değil Ankara, Gaziantep, Antalya, Muğla, Adana, Mersin, Bolu, Bursa benzer biçimde ülkenin en dolusundan tutunda en batısına kadar her bölgeden kendinize uygun birini bulabilirsiniz değerli arkadaşlar.
İstanbul Evlenmek İsteyen Dul dul bayanler
Bazı İnsanlar kendilerini evliliğe hazır hissederlerken bazıları ise evlilik düşünmüyorlar jigololar. Bu durum kişiden kişiye bakılırsa değişiyor sonuçta. Her insanın değişik istekleri, değişik hayalleri olabiliyor. Bu yüzden kimseyi yargılayanmayız. Eğer sizde evlilik düşünüyorsanız o vakit yapmanız ihtiyaç duyulan şey doğal ki de sitemizin evlilik ilanları bölümlerine bakmak olacaktır. Eğer ki evlenmeyi düşünmüyorsanız, kendinizi evliliğe hazır hissetmiyorsanız da yapmanız ihtiyaç duyulan şey yalnızca sikici jigolo arayan, sevgili arayan hanım arkadaşlarımızın ilanlarına bakmak olacaktır.
Sonuçta iki tarafında aynı biçim ilişki araması, istemesi gerekiyor. Bir taraf evlenmek isterken öteki taraf evlenmeyi düşünmüyorsa o ilişkide sorun çıkmama olasılığı yok diyebilirim. Bu sebeple düşüncelerinizin, hayallerinizin de birbirine uyumlu olması gerekiyor jigololar. Gerek yaş kriterinizi gerekse yaşam tarzınızı karşılayan hanımlarla olmalısınız. Eğer oldukca değişik yaşam tarzlarına sahipseniz de o ilişkide problemler çıkacaktır. Bu yüzden yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey kendinize uygun olan birini bulmaktır.
İstanbul Dul Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları
Sitemizin İçerisinde, Sitemize duyuru gönderen tüm kadın arkadaşlarımızın cep telefonu ya da WhatsApp numaralarını alma fırsatına sahipsiniz. Sadece bunun için doğal ki de hanım arkadaşlarımızı etkilemeniz gerekiyor. Sonuçta hepimiz sitemizde kesinlikle cep telefon ya da WhatsApp numaralarını yayınlamıyoruz. Sadece sizlere inan sahiplerine bildiri göndere bilmeniz için bir bildiri gönderme butonu oluşturduk. Böylelikle istediğiniz duyuru sahibine bildiri atabilirsiniz.
Birbirinizle sohbet ettikten sonrasında, muhabbet ettikten sonrasında eğer birbirinizden elektrik aldıysanız, birbirinizle iyi anlaştığınızı düşünüyorsanız yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey doğal ki de sitemizin içinde tanıştığınız hanım arkadaşlarımızın toplumsal medya hesaplarını ya da cep telefon, WhatsApp numaralarını istemek olacaktır. Aslına bakarsanız eğer birbirinizle güzel anlaştıysanız ve ilişkinize devam etmek istiyorsanız hanım arkadaşlarımız siz daha onlardan numarasını istemeden kendileri vereceklerdir.
Etiketler: İstanbul Sevgili Arayan Dul BAyanlarİstanbullu Dullar