Adana Dürüst Sevgili Arıyorum

Merhaba. 26 yaşındayım. Adanada kız kardeşim ile birlikte yaşıyorum. Ailemizi ortalama sekiz yıl ilkin kaybettik. İki kız bir başımıza kaldık diyebilirim. Kardeşimi ben büyüttüm. Ben de aslına bakarsan oldukça büyük sayılmazdım. Onunla beraber ben de büyüdüm. Kimseden hiçbir yardım almadık. İnsanların ne kadar fena yüzleri bulunduğunu, fena tarafları bulunduğunu o dönemlerde oldukça acı bir halde öğrendim. Zamanında annemle babamı sofrasına oturan, devamlı olarak bizlere gelip giden insanların aniden nasıl bizi silip attıklarını kendi gözlerimle gördüm.
Tanrı hakikaten kimsenin eline kimseyi düşürmesin. İnsanların bir tek kendilerine hayırları var. İşlerine geldiği şeklinde davranıyorlar. O günlerden sonrasında hiç kimseye hiçbir güvenim kalmadı. Kız kardeşime de kendime de oldukça güzel bir halde haiz çıktım. Oldukca şükür akrabalarım oldukça iyi yetiştirdi beni. Çalışmaktan ve girmiş olduğum depresyondan dolayı ne bir sikici jigolo bulayım ne de bir jigolo çevrem olsun diye aklımın ucundan dahi geçmedi. Daha yeni yeni toparlandım diyebilirim.
Aniden tüm dünyaınızın yıkılması hakikaten oldukça zor bir durum. Bunun yanında bir de yanınızda sizden yaşça ufak bir kız kardeşiniz var ise bu daha da zor bir durum haline geliyor. Şimdi kendisi de bir üniversite talebesi. Artık kendi ayaklarının üstünde durabiliyor. Bundan dolayı ben de artık kendi hayatıma bakmalıyım diye düşünüyorum. Aslına bakarsan bu durumu kendisiyle konuştuğum vakit oda aynı şeyi söylüyor. Ben tüm hayatımı eve ve kardeşime odaklanmıştım.

Sadece artık kendisi de büyüklüğünden dolayı bu işlerin değişmesi gerektiği mevzusunda hem fikiriz. Benim de kendime ilişik bir Yuvam, akrabalarım olması gerekiyor. Bu demek değil ki kardeşimi dışlayancağım. O gene benim kardeşim ve ben gene ona yakın bir halde olacağım. Devamlı olarak irtibatta kalacağım. Aslına bakarsan beni isteyen, benimle evlenmeyi düşünen ya da sevgili olmayı düşünen şahıs kardeşimi de kabul etmeli. Sonuçta oda kendi başına yaşayan bir kız.
Vicdan sahibi olan, insan olan hepimiz benimle aynı düşünür diye düşünüyorum. Ben hakikaten dürüst birini bulmak isterim. Dürüstlük benim için hakikaten oldukça büyük ehemmiyet taşıyor. Yalanı, dolanı, kandırılmayı kaldıracak yapıya ve geçmişe haiz değilim. Yaşamın tüm zorluğunu ve çilesini çektim. Artık güzel bir ilişki yaşamak isterim. Inanırım ki benim şeklinde zorluklar yaşamış, zor dönemler geçirmiş anlayışlı birileri vardır.
Adana Sevgili Arayan Bayanlar Sitesi 2020
Adı : Zehra

Yaş : 26
Kent : Adana
Aramış olduğu : sikici jigolo , Sevgili , Eş Talibi

Sigara : Evet
Alkol : Hayır
Etnik Köken : Belirtilmemiş
Çağdaş Durumu : Bekar
İLAN sahibine Ileti Gönder
Etiketler: Adana Sevgili Arayan Kız NumarasıAdanada Sevgili Arayan DullarAdanada Sevgili Arayan Kızlarla Mesajlaşma